Marka

Oxolook - Marka

Marka ve patentlerinizi sürdürülebilirliğin ikonu yapıyoruz.

Porche marka arabanın kapısının açılış ve kapanış sesi yalnızca kendisine ait ve tescillidir. Pringles’ın formu ya da Coca Cola’nın rengi; bunlar marka iletişiminde logo, ambalaj vs sunumları dışında tüketicinin beş duyusuna da hitap edebilmeyi başarabilmiş çok değerli markalardır. Tüketiciyle uyumu duygularda yakalayabilmiş markalar, bugün dev konumunda. Markalaşmak, mesajınızı başka türlü bir kılıfta sunma stratejisi; burada bu değeri oluştururken daima yaratıcılığı ön planda tutmakla global olabilmek arasındaki dengeyi çok iyi kurmak gerek. Her kesimden bireyin yüreğine dokunabilme odaklı marka konumlama stratejileriyle başarılı yol alınabiliyor ve müşteri ile empati yaparak tescillenen markalar kazanıyor.
Marka değer algısı yaratmanın zamansız olma ve aynı zamanda futuristik bakış açısıyla hareket etmekle mümkün olduğunun bilincindedir İk10 Patent. Kurumsal arenada kimlik bulacağınız ürün veya hizmetin ismi; kalite ve güven mesajları verirken tüketiciye seçimleri konusunda da yol gösterici olmalıdır prensibini, müvekkilleri için yaptığı marka analizleri ve araştırmalarıyla destekler.
İk10 Patent, markaya vereceğiniz ismin, tüketiciyle güçlü bir bağ kuracağının bilinciyle bu bağın kurulmasındaki ilk adımlarınızdan başlayarak markanın pazardaki tüm yapılanma ve gelişim süreçlerinde sizi dış tehditlerden korur; markalarınızın inşaasında çağın gerekleri ve değişimlerden beslenerek yurtiçi ve yurtdışı takiplerini yaparak sizin daima yanınızda olmayı hedefler.

SGK Teşvik Analizini Hemen Öğren, Tasarruf Et!

Şirketler için en önemli maliyetlerden biri, insan kaynakları ile ilgili giderler; bu giderlerden tasarruf edinmeniz ve yetişmiş insan kaynağınızı doğru teşvik koşullarında yönetebilmeniz artık mümkün!

 

Tüm bilgileri eksiksiz doldurunuz.

Teşekkürler!
Başvurunuz bize ulaştı.

En kısa zamanda size dönüş yapacağız.