Endüstriyel Tasarım Tescili

Oxolook - İk10 Danışmanlık - Endüstriyel Tasarım Tescili

Görsel kimlik, markanın sürdürülebilirliğinde en önemli güç unsurudur. İşletmelerin tasarımlarının tescillenmesi; rekabet avantajı elde etmelerinde, müşteri memnuniyetini maksimum seviyede yakalamada ve ürün-fiyat dengesinin oluşturulmasında önemli paya sahiptir. Yaratıcı, estetik ve maddi getirisi yüksek endüstriyel tasarımların muhakkak koruma altına alınması gerekmektedir.

İk10 Patent, estetik değeri yüksek tasarımlarınızın piyasaya sunulmasından tescil zamanına kadar geçen sürede veya sunulduktan sonraki süreçlerde benzerlik teşkil eden taklitlerinin zararına uğramamak adına ulusal ve uluslararası arenada sizin için çalışır. Üstün emek ve yaratıcılıkla ortaya çıkarılan tasarımlar, yalnızca fikir sahiplerine ait olmalı ve onları yansıtmalı. Bunun için tasarımlarınız tüketici veya müşterilerinizle buluşmadan önce bir İk10 Patent’ e danışın, sizin için hukuki süreçleri başlatalım, piyasa buluşmasından önce Türk Patent Enstitüsü’ne başvurularını gerçekleştirerek koruma altına alalım.

SGK Teşvik Analizini Hemen Öğren, Tasarruf Et!

Şirketler için en önemli maliyetlerden biri, insan kaynakları ile ilgili giderler; bu giderlerden tasarruf edinmeniz ve yetişmiş insan kaynağınızı doğru teşvik koşullarında yönetebilmeniz artık mümkün!

 

Tüm bilgileri eksiksiz doldurunuz.

Teşekkürler!
Başvurunuz bize ulaştı.

En kısa zamanda size dönüş yapacağız.