İK Politikamız

Oxolook - İK Politikamız

Uzun dönem işletme başarısı için insan kaynaklarının stratejik yönetimini ve doğru ik stratejilerinin belirlenmesini önemsiyoruz. Ahlaki ve sosyal sorumluluk anlayışıyla çalışanlarımızın işletmeye olan bağlılığını ve yaratıcı katkılarını artırarak hedeflerimize ulaşmada katkı sağladıklarının bilincindeyiz.

Personel alımında en önemli parametremiz; güven unsuru etrafında şekillenen aidiyet duygusunun oluşturulmasıdır.  ‘’Biz’’ bilincinin oluşturulması, doğru iş gücü modeli oluşturmada anahtar sözcüktür. Oxolook, çalışanlarına destekleyici bir çalışma ortamı sunar, serbest bilgi paylaşımı, eğitim ve sürekli gelişimi sürdürebilir kılma, çalışanların iş tatminlerini ve motivasyonlarını etkileyecek projelere yönlendirme gibi stratejileri benimser; akabinde gösterilen çaba ve kazanılan başarıları takdir eder. Çalışanlarının işletmeye katkı yapma yeteneklerine saygı duyar. Performans değerlendirmenin işlevselliğini göz önünde bulundurarak doğru zamanda doğru konumlandırmalar yapar.

Markanın değerini doğru iletebilir, dürüst, insan ilişkileri kuvvetli, ayrıntılara dikkat eden, emek üreten, öğrenmekten yorulmayan, her yaşta başarı ilkesini prensip edinmiş kimliklerle bir araya gelmeyi hedefliyoruz.

Danışanlarımızın zihninde yaşayacak olan algımızın, çalışanlarımızın görsel imajı ve karakteristik duruşunun bir parçası olacağının bilincindeyiz, kendini düzgün ambalajlayabilen bireylere değer veriyor ve onlarla bir ekip oluyoruz.

SGK Teşvik Analizini Hemen Öğren, Tasarruf Et!

Şirketler için en önemli maliyetlerden biri, insan kaynakları ile ilgili giderler; bu giderlerden tasarruf edinmeniz ve yetişmiş insan kaynağınızı doğru teşvik koşullarında yönetebilmeniz artık mümkün!

 

Tüm bilgileri eksiksiz doldurunuz.

Teşekkürler!
Başvurunuz bize ulaştı.

En kısa zamanda size dönüş yapacağız.