SGK Teşvikleri

Oxolook - İk10 Danışmanlık - SGK Teşvikleri

İşverenlere, 27.03.2018 tarihli ve 30373 2.mükerrer sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanan 7103 sayılı kanuna göre, geçmişe yönelik teşviklerden yararlanma imkanı tanınmıştır. Yararlandırılmamış teşvikler, Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından 2019 Ocak ayında ödenmeye başlayacaktır.

Kadın ve gençlerin istihdamının teşvik edilmesine yönelik 6111 sayılı kanun 687 KHK ile desteklenmektedir ve 7103 ile uyumludur. Dolayısıyla işletmeler, buradaki teşviklerden de yararlandırılacaktır. Geçmişe yönelik alınacak teşvikler için son başvuru tarihi 31 Mayıs 2018 olarak belirlenmiştir. Bu teşvikler 2020’nin sonuna kadar aylık olarak işletmelere verilmeye devam edecektir.

Oxolook grubu altında İk10 Danışmanlık; SGK prim ve teşvikleriyle ilgili geçmişe yönelik alımlar ve cari takipleri gerçekleştirerek işletmelerin ciddi oranda tasarruflar edinmesini sağlamaktadır.

SGK Teşvik Analizini Hemen Öğren, Tasarruf Et!

Şirketler için en önemli maliyetlerden biri, insan kaynakları ile ilgili giderler; bu giderlerden tasarruf edinmeniz ve yetişmiş insan kaynağınızı doğru teşvik koşullarında yönetebilmeniz artık mümkün!

 

Tüm bilgileri eksiksiz doldurunuz.

Teşekkürler!
Başvurunuz bize ulaştı.

En kısa zamanda size dönüş yapacağız.