Devlet Hibeleri Danışmanlığı

Oxolook - İk10 Danışmanlık - Devlet Hibeleri Danışmanlığı

Türkiye ekonomisi önemli bir reform ülkesidir. 1980’ lerden bu yana aşamalı bir biçimde ciddi birçok yapısal reformlar gerçekleştirilmiştir. 2001’ deki ekonomik kriz sonrası dönemde güçlü ekonomiye geçiş politikalarında ekonomide istikrarlı büyümenin sağlanmasına yönelik birçok hamlede bulunuldu.Bu programlar neticesinde uygulanan makro iktisadi politikaların ülkedeki makroekonomik göstergeler üzerine olumlu olumsuz birçok etkisi oldu.
Olumlu etkiler yaratmak adına çizilen yollar içerisinde devlet, ülke ekonomisinin ivme kazanması, kalkınması ve istihdamın artırılmasına yönelik yatırımcı ve girişimcilere teşvik ve hibelerle önemli ölçüde destekler kazandırdı ve kazandırmaya devam etmektedir. Bu şekilde tasarruflar, katma değeri yüksek yatırımlara yönelmekte, üretime teşvikle birlikte hali hazırdaki yatırımlar desteklenerek globalde yeni pazarlarda yer edinimi sağlanmaktadır. Bunu firmalara, gerek teşvikler gerekse hibe kazanımları sağlayarak gerçekleştirmektedir.

İk10 Danışmanlık, farklı ulusal ve uluslararası fonlar tarafından yüksek oranlarda desteklenen yatırım ve projelerde kar amacı güden işletmelerin, küçük orta büyük ölçekli işletmelerin veya bireylerin bunlardan faydalanması adına faaliyet gösterir. Zaman zaman işletmeler yapacağı yatırımla bir destek unsuru edinemeyeceğini düşünerek teşvik, hibe yolculuğuna çıkmaktan çekinmektedir; destek veren kurumlar farklılık göstermekle beraber bu bağlamda İk10 Danışmanlığın ana misyonu; işletmeleri doğru kanala yönlendirerek, yapacağı yatırımla hangi kurumdan doğru desteği maksimum düzeyde kazanabileceğini göstermektir, ticarileştirilebilir alanlara doğru yönlendirmeler yapmaktır.

SGK Teşvik Analizini Hemen Öğren, Tasarruf Et!

Şirketler için en önemli maliyetlerden biri, insan kaynakları ile ilgili giderler; bu giderlerden tasarruf edinmeniz ve yetişmiş insan kaynağınızı doğru teşvik koşullarında yönetebilmeniz artık mümkün!

 

Tüm bilgileri eksiksiz doldurunuz.

Teşekkürler!
Başvurunuz bize ulaştı.

En kısa zamanda size dönüş yapacağız.